Čas na serveru 21:58:42

J. Steinský
Korčula

Id: 50008

Korčula

  •  / Korčula / J. Steinský
  •  / Korčula / J. Steinský
  •  / Korčula / J. Steinský
  •  / Korčula / J. Steinský

olej/plátno, rozměr 40 x 70 cm, signováno vpravo dole, obraz v dobrém stavu, oděrky na rámu

zobrazeno: 2488x

Vyvolávací cena:
1 200

1 400