Čas na serveru 00:25:24

J. Steinský
Na soutoku Vltavy a Sázavy

Id: 166607

Na soutoku Vltavy a Sázavy

  •  / Na soutoku Vltavy a Sázavy / J. Steinský

olej/lepenka, rozměr 49 x 69 cm, signováno a datováno vpravo dole, poškozený rám

zobrazeno: 817x

Vyvolávací cena:
1 200

1 900