Čas na serveru 09:55:23

J. Václav Mysliveček
Sedící měšťan

Id: 58503

Sedící měšťan

  •  / Sedící měšťan / J. Václav Mysliveček

olej/plátno, rozměr 31 x 25 cm, signováno vpravo dole, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 1725x

Vyvolávací cena:

2 100