Čas na serveru 06:02:47

Jakob Koganowsky
Hájovna v létě

Id: 104007

Hájovna v létě

  •  / Hájovna v létě / Jakob Koganowsky

olej/plátno, rozměr 80 x 99,5 cm, signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, rám v minulosti opravován

zobrazeno: 1492x

Vyvolávací cena:

10 000