Čas na serveru 06:33:21

Jakub Bauernfreund
Červená, černá a okrová

Id: 236806

Červená, černá a okrová

  •  / Červená, černá a okrová / Jakub Bauernfreund

olej/sololit, rozměr 35,5 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 3263x

Vyvolávací cena:
10 000

59 500

Příhozy: 62