Čas na serveru 14:04:34

Jakub Obrovský
Alegorie žní a léta

Id: 405404

Alegorie žní a léta

  •  / Alegorie žní a léta / Jakub Obrovský

olej/karton, rozměr 43 x 54 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1672x

Vyvolávací cena:

37 500

Příhozy: 55