Čas na serveru 12:03:00

Jakub Obrovský
Dítě na louce

Id: 152112

Dítě na louce

  •  / Dítě na louce / Jakub Obrovský

olej/plátno/karton, rozměr 32 x 22 cm, signováno uprostřed dole monogramem s datací, oděrky na rámu,konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1649x

Vyvolávací cena:

3 700