Čas na serveru 09:14:15

Jakub Obrovský
Helena Trojská

Id: 114407

Helena Trojská

  •  / Helena Trojská / Jakub Obrovský

bronzová plastika, celková výška 34 cm, signováno na podstavci, datováno 1930, starý odlitek v původním stavu

zobrazeno: 6777x

Vyvolávací cena:

21 300