Čas na serveru 04:01:43

Jakub Obrovský
Dívka se závojem

Id: 510701

Dívka se závojem

  •  / Dívka se závojem / Jakub Obrovský

olej/plátno, rozměr 64 x 46 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2959x

Vyvolávací cena:
12 500

38 000