Čas na serveru 08:39:37

Jakub Obrovský
Dívka se závojem

Id: 510701

Dívka se závojem

  •  / Dívka se závojem / Jakub Obrovský

olej/plátno, rozměr 64 x 46 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1164x

Vyvolávací cena:
12 500

20 000

2024,06-1,25,20,44,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu