Čas na serveru 07:50:28

Jakub Obrovský
Dvě dívky

Id: 139929

Dvě dívky

  •  / Dvě dívky / Jakub Obrovský

olej/plátno, rozměr 134 x 82,5 cm, signováno vpravo dole, nerámováno, malba celkově v horším stavu, krakeláž, odřeniny, praskliny, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 3444x

Vyvolávací cena:
12 000

35 000