Čas na serveru 15:35:57

Jakub Obrovský
Klečící dívka

Id: 139913

Klečící dívka

  •  / Klečící dívka / Jakub Obrovský

kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 23 x 19 cm, signováno a datováno vpravo dole, papír lokálně znečištěn, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 1389x

Vyvolávací cena:
800

1 200