Čas na serveru 20:19:36

Jakub Obrovský
Krajina ze Strakonicka

Id: 347102

Krajina ze Strakonicka

  •  / Krajina ze Strakonicka / Jakub Obrovský

olej/dřevo, rozměr 55 x 50 cm, značeno vlevo dole, rámováno, vlevo nahoře věnování, stav viz foto

zobrazeno: 5141x

Vyvolávací cena:

41 000

Příhozy: 53