Čas na serveru 10:51:53

Jakub Obrovský
Krojovaní chlapci

Id: 178207

Krojovaní chlapci

  •  / Krojovaní chlapci / Jakub Obrovský

pastel/papír, rozměr ve výřezu 47 x 31 cm, signováno monogramem vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno, zašpiněno pod sklem, poškozený rám, provenience z pozůstalosti Rudolfa Ryšavého, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1422x

Vyvolávací cena:

3 900