Čas na serveru 23:06:48

Jakub Obrovský
Na lovu

Id: 501101

Na lovu

  •  / Na lovu / Jakub Obrovský
  •  / Na lovu / Jakub Obrovský
  •  / Na lovu / Jakub Obrovský

olej/karton, rozměr 42 x 52 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1248x

Vyvolávací cena:
9 500

48 000

Příhozy: 51