Čas na serveru 06:54:37

Jakub Obrovský
Obrovského strýček

Id: 134408

Obrovského strýček

  •  / Obrovského strýček / Jakub Obrovský

olej/plátno, rozměr 37,5 x 25,5 cm, signováno vpravo dole monogramem s datací, poškozený rám

zobrazeno: 1463x

Vyvolávací cena:

2 800