Čas na serveru 00:28:09

Jakub Obrovský
Skica

Id: 390016

Skica

  •  / Skica / Jakub Obrovský
  •  / Skica / Jakub Obrovský
  •  / Skica / Jakub Obrovský

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 26 x 23 cm, značeno vpravo nahoře, zaskleno, rámováno, poškozený rám, papír místy zašpiněný

zobrazeno: 720x

Vyvolávací cena:
800