Čas na serveru 16:12:07

Jakub Obrovský
Tajemství

Id: 125901

Tajemství

  •  / Tajemství / Jakub Obrovský

patinovaná sádra, celková výška 59 cm, signováno a datováno na zadní straně podstavce, pravá ruka opravována

zobrazeno: 2041x

Vyvolávací cena:

4 600