Čas na serveru 01:41:01

Jakub Obrovský
V zahradě

Id: 105101

V zahradě

  •  / V zahradě / Jakub Obrovský

olej/plátno/karton, rozměr 49,5 x 32,5 cm signováno uprostřed dole, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2292x

Vyvolávací cena:

17 500