Čas na serveru 12:06:24

Jakub Obrovský
Žena s kyticí kopretin

Id: 419406

Žena s kyticí kopretin

  •  / Žena s kyticí kopretin / Jakub Obrovský

tužka/papír, rozměr ve výřezu 41 x 26 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 1563x

Vyvolávací cena:

10 900