Čas na serveru 16:15:25

Jakub Schikaneder
Portrét

Id: 81501

Portrét

  •  / Portrét / Jakub Schikaneder

olej/plátno, rozměr 48 x 33 cm, signováno vlevo dole, v minulosti rentoilováno a restaurováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc., autorem monografie

zobrazeno: 6881x

Vyvolávací cena:
35 000

210 000

Příhozy: 65