Čas na serveru 08:13:19

Jakub Schikaneder
Stařenka

Id: 333603

Stařenka

  •  / Stařenka / Jakub Schikaneder

kombinovaná technika/akvarel/kvaš/lepenka, rozměr viditelný 42 x 23 cm, značeno monogramem vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, na zadní straně pozůstalostní razítko, přiložen písemný odborný posudek PhDr. Michaela Zachaře

zobrazeno: 23703x

Vyvolávací cena:
8 000

168 000

Účastníci: 25

Příhozy: 108