Čas na serveru 05:34:24

Jakub Schikaneder
Večerní procházka

Id: 52203

Večerní procházka

  •  / Večerní procházka / Jakub Schikaneder

uhel/papír, velikost kresby 17 x 23 cm, značeno monogramem vpravo dole, zaskleno, rámováno, konzultováno s PhDr. Janou Orlíkovou

zobrazeno: 5302x

Vyvolávací cena:
12 000

31 000