Čas na serveru 10:42:25

Jakub Špaňhel
Baletky (Degas)

Id: 300301

Baletky (Degas)

  •  / Baletky (Degas) / Jakub Špaňhel

akryl/plátno, rozměr 100 x 80 cm, rok vzniku 2021, značeno a datováno na zadní straně, nerámováno, přiložen autorův záruční list

zobrazeno: 6760x

Vyvolávací cena:
11 000

71 000

2021,04-1,26,20,52,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu