Čas na serveru 06:12:11

Jakub Špaňhel
Baletky (Degas)

Id: 300301

Baletky (Degas)

  •  / Baletky (Degas) / Jakub Špaňhel

akryl/plátno, rozměr 100 x 80 cm, rok vzniku 2021, značeno a datováno na zadní straně, nerámováno, přiložen autorův záruční list

zobrazeno: 16090x

Vyvolávací cena:
11 000

82 000