Čas na serveru 08:55:56

James Sant
Zamyšlená

Id: 201401

Zamyšlená

  •  / Zamyšlená / James Sant
  •  / Zamyšlená / James Sant
  •  / Zamyšlená / James Sant
  •  / Zamyšlená / James Sant

olej/plátno, rozměr 83 x 70 cm, značeno monogramem vpravo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, původní nerestaurovaný stav, po

zobrazeno: 1443x

Vyvolávací cena:

18 500