Čas na serveru 00:13:25

Jan Adolf Brandeis
Konvolut dvou kusů

Id: 82309

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů / Jan Adolf  Brandeis

1) Na cestě, kvaš/papír, velikost kresby 23 x 18 cm, signováno na papírové podložce; 2) Ve světnici, kvaš/papír, velikost kresby 21,8 x 15 cm, signováno vlevo dole monogramem, též vpravo dole na podložce; u obou lokálně poškozená malba, volně loženo

zobrazeno: 731x

Vyvolávací cena:
800

1 100