Čas na serveru 15:04:00

Jan Antonín Pacák
Hlava - hezká jsem?

Id: 2159

Hlava - hezká jsem?

  •  / Hlava - hezká jsem? / Jan Antonín Pacák

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 45,5 x 33 cm, signováno vpravo dole, datováno 96, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2520x

Vyvolávací cena:

2 700