Čas na serveru 19:19:16

Jan B. Minařík
Konvolut dvou kusů

Id: 196001

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů / Jan B. Minařík

Stoletá kavárna a Zlatá ulička, olej/plátno, rozměr každého obrazu cca 39 x 45,5 cm, jeden signován vlevo dole, obrazy v původních značně poškozených rámech, v původním stavu, nečištěné, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 11923x

Vyvolávací cena:
15 000

79 000

Příhozy: 48