Čas na serveru 09:51:20

Jan B. Minařík
Lesní potok

Id: 337203

Lesní potok

  •  / Lesní potok / Jan B. Minařík

kombinovaná technika/lepenka, rozměr viditelný 26,5 x 42 cm, neznačeno, na zadní straně popis včetně čísla sbírky, zaskleno, lepenka zvlněná, poškozený rám

zobrazeno: 1132x

Vyvolávací cena: