Čas na serveru 06:40:48

Jan B. Minařík
Motiv z Francie

Id: 170501

Motiv z Francie

  •  / Motiv z Francie / Jan B. Minařík

olej/karton, rozměr 66 x 47,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, v ploše otřená barva, lokálně poškozeno

zobrazeno: 1661x

Vyvolávací cena:
4 800

17 500