Čas na serveru 05:18:47

Jan B. Minařík
Na vyhlídce

Id: 286302

Na vyhlídce

  •  / Na vyhlídce / Jan B. Minařík

olej/plátno, rozměr 68 x 55 cm, neznačeno, v minulosti restaurováno, novodobě rámováno, oděrky na rámu, stav viz foto, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 3535x

Vyvolávací cena:

21 000