Čas na serveru 10:15:21

Jan B. Minařík
Ovocné zátiší

Id: 246002

Ovocné zátiší

  •  / Ovocné zátiší / Jan B. Minařík

olej/plátno, rozměr 60 x 60 cm, značeno vlevo dole s datací, poškozený rám,po

zobrazeno: 916x

Vyvolávací cena:
3 800

10 500