Čas na serveru 12:26:46

Jan B. Minařík
Pražské panorama

Id: 390005

Pražské panorama

  •  / Pražské panorama / Jan B. Minařík

olej/plátno, rozměr 45 x 76 cm, značeno a datováno vpravo dole, nerámováno, malba drobně poškozená, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1188x

Vyvolávací cena:

41 000

Příhozy: 63