Čas na serveru 13:56:14

Jan B. Minařík
Rozkvetlý strom

Id: 390004

Rozkvetlý strom

  •  / Rozkvetlý strom / Jan B. Minařík

olej/plátno, rozměr 48,5 x 45 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2263x

Vyvolávací cena:

13 000