Čas na serveru 14:11:30

Jan B. Minařík
Z Fontainebleau

Id: 228501

Z Fontainebleau

  •  / Z Fontainebleau / Jan B. Minařík

olej/plátno, rozměr 95 x 112 cm, značeno vlevo dole, v minulosti restaurováno, rentoilováno, nově rámováno, volné plátno

zobrazeno: 7695x

Vyvolávací cena:

53 000

Příhozy: 65