Čas na serveru 03:48:51

Jan Baptist Lambrechts - okruh
Venkovská domácnost s novorozencem

Id: 476603

  •  / Venkovská domácnost s novorozencem / Jan Baptist Lambrechts - okruh

olej/plátno, rozměr 36,5 x 41 cm, neznačeno, rámováno, drobné oděrky na rámu, v minulosti restaurováno

zobrazeno: 959x

Vyvolávací cena:

19 100