Čas na serveru 23:37:11

Jan Baptista Homann
Mapa Evropy

Id: 308824

Mapa Evropy

  •  / Mapa Evropy / Jan Baptista Homann

mapa/kolorovaná rytina/papír, rozměr ve výřezu 50 x 58 cm, neznačeno, popsáno v ploše, místy pomačkáno, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1194x

Vyvolávací cena:
2 800

7 500