Čas na serveru 17:36:48

Jan Bauch
Aiac odnáší mrtvolu Achillea

Id: 309801

Aiac odnáší mrtvolu Achillea

  •  / Aiac odnáší mrtvolu Achillea / Jan  Bauch

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 60,5 x 45,5 cm , popsáno, datováno a značeno vlevo dole velmi nečitelně, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1276x

Vyvolávací cena:

11 000