Čas na serveru 17:59:00

Jan Bauch
Akt

Id: 1453

Akt

  •  / Akt / Jan  Bauch
  •  / Akt / Jan  Bauch
  •  / Akt / Jan  Bauch

kombinovaná technika/tempera/olej/papír, rozměr ve výřezu 26 x 43 cm, signováno vpravo dole, datováno 1944, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2678x

Vyvolávací cena:
15 000

23 000