Čas na serveru 00:13:12

Jan Bauch
Akt

Id: 323904

Akt

  •  / Akt / Jan  Bauch
  •  / Akt / Jan  Bauch
  •  / Akt / Jan  Bauch

kombinovaná technika/kresba/ akvarel/papír, rozměr 43 x 25,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2020x

Vyvolávací cena:

17 160

Příhozy: 59