Čas na serveru 05:17:10

Jan Bauch
Akt

Id: 323904

Akt

  •  / Akt / Jan  Bauch
  •  / Akt / Jan  Bauch
  •  / Akt / Jan  Bauch

kombinovaná technika/kresba/ akvarel/papír, rozměr 43 x 25,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1345x

Vyvolávací cena:

17 160

Příhozy: 59