Čas na serveru 21:04:24

Jan Bauch
Akt

Id: 376201

Akt

  •  / Akt / Jan  Bauch
  •  / Akt / Jan  Bauch
  •  / Akt / Jan  Bauch

kombinovaná technika/kvaš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 30 x 42,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 1567x

Vyvolávací cena: