Čas na serveru 20:35:10

Jan Bauch
Akt

Id: 419501

Akt

  •  / Akt / Jan  Bauch
  •  / Akt / Jan  Bauch
  •  / Akt / Jan  Bauch

olej/plátno, rozměr 30 x 44 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, rámováno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 965x

Vyvolávací cena:

41 000

Příhozy: 58