Čas na serveru 12:06:44

Jan Bauch
Akt

Id: 174503

Akt

  •  / Akt / Jan  Bauch
  •  / Akt / Jan  Bauch
  •  / Akt / Jan  Bauch

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 58,8 x 36 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 577x

Vyvolávací cena:

13 500