Čas na serveru 22:49:51

Jan Bauch
Akt ženy

Id: 203307

Akt ženy

  •  / Akt ženy / Jan  Bauch
  •  / Akt ženy / Jan  Bauch
  •  / Akt ženy / Jan  Bauch

kombinovaná technika/ruční papír, rozměr ve výřezu 47 x 33 cm, značeno a datováno vpravo dole, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2012x

Vyvolávací cena:

12 000