Čas na serveru 02:38:41

Jan Bauch
Andílek

Id: 294002

Andílek

  •  / Andílek / Jan  Bauch
  •  / Andílek / Jan  Bauch
  •  / Andílek / Jan  Bauch

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 26,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, stav viz foto

zobrazeno: 63x

Vyvolávací cena:

1 800

2021,03-1,22,19,38,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu