Čas na serveru 11:34:30

Jan Bauch
Artisté

Id: 239603

Artisté

  •  / Artisté / Jan  Bauch
  •  / Artisté / Jan  Bauch
  •  / Artisté / Jan  Bauch

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 49 x 45 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 803x

Vyvolávací cena:

33 000

Příhozy: 51