Čas na serveru 10:33:05

Jan Bauch
Dívka s velkýma očima

Id: 337804

Dívka s velkýma očima

  •  / Dívka s velkýma očima / Jan  Bauch

kombinovaná technika/akvarel/kvaš/papír, rozměr 41 x 29 cm, značeno a datováno vlevo dole, 1960, zaskleno, rámováno, publikováno v monografii Jan Bauch strana 263 viz foto

zobrazeno: 1694x

Vyvolávací cena:
3 800

58 500

Účastníci: 21

Příhozy: 82