Čas na serveru 15:43:55

Jan Bauch
Don Quijote

Id: 316902

Don Quijote

  •  / Don Quijote / Jan  Bauch
  •  / Don Quijote / Jan  Bauch
  •  / Don Quijote / Jan  Bauch

kombinovaná technika/tempera/papír, rozměr ve výřezu 56 x 41,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve vrchní části, znečištěná pasparta loupající se malbou, malba lehce poškozena, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 3942x

Vyvolávací cena:

21 000