Čas na serveru 18:23:57

Jan Bauch
Dvě dívky

Id: 448806

Dvě dívky

  •  / Dvě dívky / Jan  Bauch
  •  / Dvě dívky / Jan  Bauch
  •  / Dvě dívky / Jan  Bauch

kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 37,5 x 22 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 307x

Vyvolávací cena:

8 100