Čas na serveru 17:03:38

Jan Bauch
Feidias

Id: 203301

Feidias

  •  / Feidias / Jan  Bauch
  •  / Feidias / Jan  Bauch
  •  / Feidias / Jan  Bauch

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 39,5 x 27,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1307x

Vyvolávací cena:

10 000