Čas na serveru 01:34:29

Jan Bauch
Golgota

Id: 119402

Golgota

  •  / Golgota / Jan  Bauch
  •  / Golgota / Jan  Bauch
  •  / Golgota / Jan  Bauch

kvaš/lepenka, rozměr ve výřezu 56,5 x 36,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, autorský rám

zobrazeno: 2636x

Vyvolávací cena:

37 000

Příhozy: 49